Yazdır

The Originals Geliyor...

OriginalTR tarafından yazıldı.. Posted in Actual

the originals izle

 

THE ORIGINALS İZLE

 

 

The Vampire Diaries'ın spin-off'u "The Originals" için kollar sıvandı. Dizide Elijah'ı oynayan Daniel Gillies, Deadline'ın haberine göre, CW'nun spin-off projesi kadrosuna dahil oldu...

Gillies'ın, Elijah'ın kardeşi Klaus'u oynayan Joseph Morgan ve kurt adam soyundan Hayley'i oynayan Phoebe Tonkin ile birlikte kamera karşısına geçtiği 25 Nisan'da yayınlanacak olan The Vampire Diaries bölümü, bir nevi The Originals'ın pilot bölümü olacak. Bölüm, dizinin idari yapımcılarından Julie Plec tarafından kaleme alınıyor.

The Originals CW tarafından sipariş edilirse eğer, Daniel Gillies bununla beraber Saving Hope'da da yer almaya devam ederek, iki diziyle ekrana gelecek.

 

"The Originals"ın bölümlerini gelecek sezon izleyebileceğiz! CW,"The Originals"in 2013-2014 sezonunda diziye dönüşmesine resmi olarak onay verdi!

CW Genel Müdürü Mark Pedowitz: "The Vampire Diaries'in" son bölümüyle gördüğümüz kadarıyla, "The Originals"ın fazlasını istediğimizi biliyorduk. Julie Plec ve Kevin Williamson, iyi yazılan ve hızlı gelişen "The Vampire Diaries" ile harika bir iş çıkardı ve Julie Plec her zamanki gibi "The Originals" ile ilgi uyandırıcı ve etkileyici bir dünya yaratmayı başardı.

4x20'nin reytingleri düşük olsa da CW, oyuncuların hayranlarla canlı tweet etkinliğini, bölümü canlı izleyenleri, twitterdaki etkisini de değerlendirdi.